Solutions that help people and nature

Protect Nature While You Work!

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detrax culis ex, nihis in mei. Mei an periculaeuripidis, hem ei est Alienum phae dru m torquatos nec eu Alienum phaedrum torquatos nec. Alienu lorim Alienum phae drum torquatos nec eu Alienum phaedru m torquatos nec.

Science Scientists

Nature Safe

Save Animals

Environment Campaign

Consulting with creative, customized end-to-end solutions

Three Decades of Environmental Progress and counting

Join Us At The Office and In The Field.

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detrax culis ex, nihis in mei. Mei an periculaeuripidis, hem ei est Alienum phae dru lorim Alienum phae drum torquatos nec eu Alienum phaedru m torquatos nec.

Become a volunteer

Environment, try decreasing energy and water consumption
Join Our Team

Environment Causes

Consulting with creative, customized end-to-end solutions

Wyposażenie Sali SI – 3 edycja (2024)

0zł Raised 35,000zł Goal
0% Donation Collected

Wyposażenie Sali SI – 3 edycja (2024)

0zł of 35,000zł raised

Do tej pory przeprowadziliśmy już dwa konkursy i wyposażyliśmy w ich ramach 3 placówki w publiczne w sprzęt do Integracji Sensorycznej o łącznej wartości ponad 50 tys złotych. Chcemy kontynuować tę tradycję również w roku 2024, potrzebujemy jednak w tym celu Waszej pomocy – darowizn. Dotychczasowe wyposażenia sal SI były możliwe tylko i wyłącznie dzięki finansowaniu tych przedsięwzięć przez firmę fundatora naszych wszelkich działań: EMPIS & Sensum Mobile.
Edycja 2023 nie tylko dała dwóm szkołom nowe sale do terapii zaburzeń SI, gdzie dzieci mogą otrzymać potrzebną im pomoc, ćwicząc na profesjonalnym sprzęcie do SI ale również była okazją do promocji wiedzy o Integracji Sensorycznej. Ten drugi aspekt był możliwy dzięki wielkiemu zaangażowaniu dziesiątek, a może setek nauczycieli, a także wszystkich tych którzy im pomagali w promocji, a przede wszystkim dzieciom które niejednokrotnie pomagały w tworzeniu materiałów. Serdecznie dziękujemy za to wsparcie.
Zachęcamy do odwiedzenia artykułów gdzie możecie sprawdzić więcej informacji o poprzednich edycjach:
Konkurs Edycja 2022
Konkurs Edycja 2023

Kolejna Edycja jeśli uda się ją zorganizować mamy nadzieję również będzie okazją do dzielenia się wiedzą i promocji Integracji Sensorycznej w Polsce.

Szczegóły płatności

Aby dokonać darowizny przelewem tradycyjnym prosimy o przelanie wybranej kwoty na nasz rachunek bankowy: 14 1870 1045 2078 1057 2814 0001, w tytule wpłaty prosimy wpisać: "Darowizna na cel sala SI"

Darowizna na cele statutowe Fundacji

Nasza Fundacji wspiera wiele celów i spraw podług tego co akurat jest potrzebne i z czym zwracają się do nas potrzebujące placówki, instytucje i osoby. Korzystamy w tym celu ze środków które są nam przekazywane na cele statutowe, jeśli chcesz wspomóc nasze działania i sprawić że będziemy lepiej i szerzej wspierać Integrację Sensoryczną w Polsce, przekaż nam darowiznę z tym celem.

Dane osobiste

Aby dokonać darowizny przelewem tradycyjnym prosimy o przelanie wybranej kwoty na nasz rachunek bankowy: 14 1870 1045 2078 1057 2814 0001, w tytule wpłaty prosimy wpisać: "Darowizna na cel portal IS"

Eryk Różycki

Przekaż darowiznę dla Eryka wspierając jego terapię i rozwój. Możesz również odpisać 1% dla Eryka wpisując jako cel szczegółowy „Eryk Różycki”

Szczegóły płatności

Aby przesłać nam darowiznę przelewem tradycyjnym prosimy o przelanie wybranej kwoty środków na nr konta:

14 1870 1045 2078 1057 2814 0001 Nestbank

W tytule przelewu wpisz koniecznie "darowizna na cel:" i tu wpisz zależnie od wybranego celu odpowiednią frazę (np cele statutowe)

Julia Najder

Przekaż darowiznę dla Juli wspierając jej terapie i rozwój. Możesz również odpisać 1% dla Julili wpisując jako cel szczegółowy „Julia Najder”

14 1870 1045 2078 1057 2814 0001 Nestbank

Konkurs – wyposażenie sali SI – 2 edycja

35,000zł Raised 35,000zł Goal
100% Donation Collected

Konkurs – wyposażenie sali SI – 2 edycja

35,000zł of 35,000zł raised

Zebraliśmy środki na przeprowadzenie konkursu dla Placówek publicznych, które potrzebują prowadzić zajęcia z Integracji Sensorycznej, ale nie mają środków na jej dostateczne wyposażenie. W tym roku (2023) aż dwa zwycięskie ośrodki zostaną wyposażone w nowy zestaw do terapii Integracji Sensorycznej produkcji firmy EMPIS, o wartości 16 tys zł.

Jeśli chcesz zgłosić swoją placówkę do naszego konkursu, prosimy już teraz o kontakt mailowy: info@fundacjaforkids.pl

Konkurs rozpocznie się w kwietniu 2023. Szczegółowe informacje o konkursie znajdziesz na naszym FB oraz portalu integracjasensoryczna.info.

Utrzymanie portalu IS

Portal jest w pełni darmowy dla wszystkich odwiedzających i szukających wiedzy o SI. Dlatego też potrzebujemy waszego wsparcie by opłacić jego utrzymanie, jak również opłacić ekspertów którzy napiszą dla nas kolejne artykuły, czy stworzą inne wartościowe materiały, które posłużą wszystkim. Bez tego wsparcia nie będzie możliwe trwanie i rozwój portalu, który mamy nadzieję służy i będzie służył coraz lepiej zarówno świadomości rodziców i nauczycieli w zakresie integracji sensorycznej, jak również rozwijał i pogłębiał wiedzę terapeutów.

Im więcej otrzymamy wsparcie tym lepiej i obficiej będziemy mogli nasycić portal treściami przydatnymi dla wszystkich.

• Climate change

Modifying the environment to fit the needs of society is causin

Mission to create an army of Greta Thunbergs

About 70 Million People Belong to the Youngest

Email Subscribe

Every day more than 60 people sign up for news and alerts, to find out when their support helps most. Will you join them? (Read our privacy policy.)

3 Ways to Save Species in Danger

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detr in mei. Mei an periculaeuripidis Alienum pha m torquatos nec eu Alienum
Companies & Employers